Papelart, Ar-ge çalışmalarıyla yenilikçi ruhu yansıtır.

Image

Papelart, 2015 Yılında sandalye ve koltuk iskeleti imalatı üzerine 300m2 lik üretim atölyesinde faaliyetlerine başlamış ve iş geliştirme konusunda kendisini yenileyerek üretime devam etmiştir. 2018 yılı itibari ile üretim proseslerini yenileyerek 2500m2 lik üretim alanında makina parkurunu yenileyerek müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Papelart sandalye, berjer ve formlu lamine ahşap ürünleri üretmektedir.

Mobilya sektöründe AR-GE ye önem vererek; yenilikçi, farklı tasarım çalışmaları ile ön plana çıkan firmamız, robot teknolojileri ile uluslararası standartlarda kusursuz ürünler üretmeye devam etmektedir.

Kendi kulvarında güvenilir, kaliteli üretim yapan bir firma olmak ve iş geliştirmedeki kabiliyetleri ile tavsiye edilen bir kuruluş haline gelmek.

PAPELART

Misyon

Ürünlerimizi her anlamda yenilikçi ve ergonomik vasıflarıyla üreterek, ülkemiz için faydalı bir kurum haline gelebilmektir.

Değerler

Çözüm ortaklığı ve İşbirliği, yenilikçi ürüne odaklı konsept tasarımlar, müşteri memnuniyeti ve başarı devamlılığı.

İnovasyon

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek tüm ekip arkadaşlarımız ile kalite bilinç ve hassasiyetini benimseyerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Şeffaflık

Her şey net ve her an sorgualamaya açık bir pozisyonda, şeffaflık ilkemiz ile göz önünde.

image

Her zaman çevreci, her zaman doğalız!

Papelart vizyonu çevreci, yenilikçi olmayı gerektirir. Üretken ve farklı düşünen beyinlere her zaman açığız. Ekipte yer almak isterseniz gelin bir kahvemizi için.

İletişime Geçin